Gamybos procesų automatizavimas

Gamybos_automatizavimas

Gamybos procesų automatizavimas, tai puiki galimybė efektyviau išnaudoti įmonės resursus, pasiekti aukštesnį kokybės lygį, sumažinti energijos sąnaudas. Šiandienos automatizavimo procese labai svarbus grįžtamas ryšys iš automatikos elementų, kad būtų galima vizualizuoti gamybos procesą ir įjungti į bendrą įmonių gamybos sistemą.

 

Linijinės elektromechaninės pavaros

Linijines-pavaros

Linijinės elektromechaninės pavaros, tai nauja automatikos elementų karta. Linijinės pavaros lengvai integruojamos į gamybos procesą, turi grįžtamo ryšio elementus, gali dirbti sunkiose sąlygose nuo -40 oC iki +85 oC temperatūrose, lengvai pakeičia hidraulikos ir pneumatikos elementus, 10 kartų taupo elektros energiją.

 

Bėgių ir transportavimo sistemos

begiu-transportavimo-sistem

Unikalios aliuminio profilių bėgių sistemos skirtos transportavimui. Naudojamos pakavimo procese, prekių paskirstymui sandėliuose, konvejerinės gamybos procesuose. Kėlimo mechanizmai ir transportavimo bėgiai gali sudaryti vientisą įmonės gamybos ar prekių transportavimo schemą su grįžtamo ryšio elementais, fiksuojančiais proceso eigą.

 

Linijiniai moduliai

Linijiniai_moduliai

Linijiniai moduliai labai plačiai naudojami gamybos automatizavimo procese. Linijinių modulių apkrovimas gali siekti kelias dešimtis tonų, o greitis siekti net iki 20 m/s, tikslumas skaičiuojamas mikronais. Linijiniai moduliai, padės sumažinti energijos sąnaudas ir užtikrins gamybos efektyvumą bei tikslumą.

 

Jeigu Jus sudomino mūsų siūloma produkcija, reikalinga techninė informacija, norėtumėte aptarti technines detales, prašome kreiptis į mus.

 

Užklausos forma